Wypełnij poprawnie poniższy formularz i dołącz do Programu! Czekają na Ciebie same korzyści i atrakcyjne nagrody. Zapraszamy! UWAGA! Jeśli byłeś uczestnikiem poprzedniej edycji - kliknij w zakładkę LOGOWANIE i użyj swoich danych do logowania z poprzedniej edycji.

Wypełniając i przesyłając poniższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych przez H+H Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Kupieckiej 6, 03-046 Warszawa w celu udziału i przeprowadzeniu programu promocyjnego "Zysk Murowany. Certyfikowany Wykonawca”. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie ale wycofanie zgody nie działa wstecz.

Adres e-mail : 
pole wymagane  
Dane firmy
Nazwa firmy : 
pole wymagane  
Adres : 
pole wymagane  
Kod pocztowy : 
pole wymagane  
Miejscowość : 
pole wymagane  
NIP : 
pole wymagane  
Dane Uczestnika
Przystępuje jako : 
pole wymagane  
Imię : 
pole wymagane  
Nazwisko : 
pole wymagane  
Telefon : 
pole wymagane  
Mój Doradca : 
pole wymagane  

 Zapoznałam/łem się z Regulaminem Programu promocyjnego "Zysk Murowany. Certyfikowany Wykonawca”, który znajduje się na stronie www.zyskmurowany.pl i akceptuję jego zapisy.

Wyrażam zgodę dla H+H Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na prowadzenie marketingu bezpośredniego H+H Polska sp. z o. o. za pomocą:
 poczty elektronicznej
 połączeń telefonicznych
 wiadomości SMS/MMS

Zgodę można wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie działa wstecz.

Administratorem danych osobowych jest H+H Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Kupieckiej 6, 03-046 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu organizacji programu promocyjnego "Zysk Murowany. Certyfikowany Wykonawca”. W przypadku wyrażenia zgody dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych.

Administratorem danych osobowych może być także organizator MPL VERBUM S.A. ul. Szelągowska 45 A, 61-626 Poznań, wówczas, kiedy dane osobowe będą przetwarzane w celu rozpatrzenia zgłoszenia reklamacyjnego.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych oraz przysługujących prawach znajduje się regulaminie programu promocyjnego "Zysk Murowany. Certyfikowany Wykonawca”.


            Proszę czekać.

Przetwarzanie danych

logo H+H

Biuro Obsługi

MPL Verbum SA
Szelągowska 45A 
61-626 Poznań
Infolinia: 61 8250 785
E-mail: info@zyskmurowany.pl
© Zysk Murowany 2023